kulturystyka logo

Działy serwisu

Najtańsze sklepy

  1. FitArena.com.pl
  2. Centrumodzywek.net
  3. Muscle-zone.pl
  4. [Zaproponuj]

Bądź na bieżąco

Ranking odżywek

Losowe artykuły

Fitness

fitness

Partnerzy

Osób on-line: 11

u.waw.pl

Zasady żywieniowe

1. ENERGIA:
to głównie, jako podstawa Chleb typu KR-IRL. Wiem, że to problem, że się go nie kupi, że trzeba samemu, ale dla pana piekarza TOKSYCZNA mąka ma znaczenie, natomiast TWOJE zdrowie, NIE ma dla pana piekarza znaczenia. Dlatego MUSISZ koniecznie sam. Tylko bez MIODU, bez rodzynek, wyłącznie wg oryginalnego przepisu, ze strony internetowej ADRES; http://www.magdalirl.yoyo.pl/index6.php

2. MIĘSA:
wyłącznie chude (wołowina, cielęcina, chudy drób bez skóry, cała dziczyzna).

3. RYBY:
chude i tłuste, ale tłuste to tylko te dzikie, hodowlane WYKLUCZONE.

4. OWOCE MORZA:
tylko dzikie, bez octu, bez żadnych dziwnych zalew i sosów.

5. OWOCE:
wszystkie.

6. WARZYWA:
wszystkie świeże, gotowane, pieczone i smażone, ale jeśli smażone to wyłącznie na kroplach oleju i wodzie.

6. NABIAŁ:
CAŁY I WSZYSTKIE przetwory nabiałowe: W Y K L U C Z O N Y !!.
Mleko krowie na planecie Ziemia jest dla cielaka, a nie dla człowieka. Koncentracja składników, to oczywiste tycie człowieka, wyroby w markecie dodatkowe toksyny. Takich wyrobów cielakowi bym nie dał z szacunku dla zdrowia przyszłej krowy.
Cielak staje się krową 9 razy szybciej, niż noworodek dorosłym człowiekiem.

7. WĘDLINY:
Wszystkie muszą być wykluczone. Dobra masarnia z 30 dkg mięsa, wykonuje 100 dkg wyrobu finalnego o nazwie smaczna kiełbasa. Resztę ponad te 30 dkg to azotany, azotyny, fosforany, i cała paleta polepszaczy smaku, zapachu itd.
To zwykły przekręt i DRAMAT. Jeśli jest inaczej, to dlaczego stację telewizyjną nie wpuszczono do 9 z 10 masarni, które ta TV chciała pokazać. Pokazała tylko tą jedną, przygotowaną do pokazania w TV, i wyglądał ten zakład jakby tam nie było produkcji. Zwyczajnie szkoda słów, po prostu OMIŃ.


8. MĄKĄ:
GLUKOZA nienaturalna; wykluczamy (otyłość, cukrzyca typu 2).

9. CUKIER: spożywczy, biały i brązowy,
GLUKOZA nienaturalna; ; wykluczamy (otyłość, cukrzyca typu 2).

10. NAPOJE:
kawa z ekspresu lub rozpuszczalna kofeinowa, herbata czarna, zielona, czerwona, smakowe wykluczone, soki świeże owocowe, warzywne to TAK, karton wykluczony.
Dokładniej przeczytasz w książce, naukowego INSTYTUTU, IRL Kraków. KSIĄŻKA pt. PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku. (zakup masz za 40,00 zł). Tej książki ja nie reklamuję, ja się nią zachwycam, i w moim życiu jest na drugim miejscu, zaraz za ELEMENTARZEM, a przed literaturą w oparciu o którą pisałem pracę doktorską, W A R T O !!!!!.

11. PRZYGOTOWANIE do spożycia:
gotowanie w wodzie; TAK
gotowanie na parze; TAK
pieczenie wg uznania; TAK

smażenie na patelni; TAK
jest tylko WARUNEK podstawowy: smażymy ZAWSZE na kroplach oleju i wodzie, przyprawy to sól kamienna, morska, pieprz, sucha papryka. Olej z pestek winogron, oliwa z oliwek, olej słonecznikowy, taka kolejność.

Autor: Patryk Bolden

Energia jako podstawa chleba typu KR-IRL. Nie da się go kupić, trzeba samemu, ale dla pana piekarza TOKSYCZNA mąka ma znaczenie, natomiast TWOJE zdrowie NIE

"" znaleziono też na stronach:

Tagi: chleb - mięsa

Komentarze

Dodaj komentarz +