kulturystyka logo

Działy serwisu

Najtańsze sklepy

  1. FitArena.com.pl
  2. Centrumodzywek.net
  3. Muscle-zone.pl
  4. [Zaproponuj]

Bądź na bieżąco

Ranking odżywek

Losowe artykuły

Fitness

fitness

Partnerzy

Osób on-line: 13

hamburger

Śmieciowe jedzenie

W ostatnim czasie powstało szereg mitów na temat szkodliwości śmieciowego jedzenia. Eksperci z dziedziny odżywiania jednym chórem mówią jak bardzo jest niezdrowe i jak łatwo dzięki niemu przytyć. W tym artykule postaram się przekonać Ciebie, że jedzenie fast foodów nie zawsze musi być tragiczne w skutkach, a przynajmniej da się je ograniczyć.

Po pierwsze odpowiedz sobie na pytanie: jaką masz budowę ciała? Czy na pewno musisz uważać na to co jesz? Jeśli jesteś typem ektomorfika to zdecydowanie nie musisz się obawiać, że przytyjesz od śmieciowego jedzenia. Właściwie możesz sobie odpuścić ten artykuł. Kieruje go raczej do endomorfików i mezomorfików.

Słodycze

To prawda, że wszelkiego rodzaju słodkie wypieki przybliżają się do tycia. Jednak można tutaj zaoszczędzić trochę kalorii. Zwracaj uwagę na gęstość tego co jesz. Ciasto z kremem jest generalnie gęstsze od pączków lub szerzej mówiąc, czegoś z dziurą w środku. Wybierz pączka - dlatego, że jest lżejszy.

Frytki

Niby niezdrowe, a jednak zapobiegają atakom serca. Jedzenie frytek jest bardzo popularne wśród Francuzów. We Francji liczba ludzi z chorobami serca jest zdecydowanie mniejsza od średniej europejskiej.

Pizza

Wbrew pozorom pizza jest zdrowa! Oto kilka dowodów: