kulturystyka logo

Działy serwisu

Najtańsze sklepy

  1. FitArena.com.pl
  2. Centrumodzywek.net
  3. Muscle-zone.pl
  4. [Zaproponuj]

Bądź na bieżąco

Ranking odżywek

Losowe artykuły

Fitness

fitness

Partnerzy

Osób on-line: 8

hardcorowy-koksu

Suple od hardcorowego koksa

W ostatnim czasie ogromną popularność zyskały filmiki z "hardcorowym koksem", czyli z Robertem Burneiką. Czy reklamowane przez niego suplementy są faktycznie skuteczne?

Nie wiesz kim jest Robert Burneika? To bohater kilkudziesięciu filmików na Youtube. Ten litewski kulturysta mówi świetnie po polsku, pokazuje jak powinno się ćwiczyć, tryskając przy tym humorem. Stąd filmiki z udziałem "hardcorowego koksa" błyskawicznie zyskały dużą popularność. Jego powiedzenie "Nie ma opierdalania się" stało się motywem przewodnim wśród wielu ćwiczących na siłowni. Poniżej próbka jego możliwości

W swoich filmikach Burneika zachęca do zakupu Amino Juice, Double Blasta i Rocket Fuela. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej tym suplementom.

Amino Juice

Cena tego specyfiku to 199 zł za 1.6 kg.

W składzie możemy znaleźć białko, węglowodany, glutaminę, N-Acetyl glutaminy, bcaa, cytrulinę, taurynę, glukozaminę... Amino Juice to dobrze dobrany kompleks aminokwasów. Dużą wadą jest smak, z trudnością przechodzi przez gardło.

Double Blast

Cena tego specyfiku to 199 zł za 0.6 kg.

W składzie możemy znaleźć Kre-Alkalyn, syntezery białka, L-Argininę, cytrulinę, glicerol, tyrozynę i wiele innych. Zadaniem Double Blast ma być zmaksymalizowanie efektu spompowania mięśni.

Rocket Fuel

Cena 100 Octane Rocket Fuel, bo tak brzmi pełna nazwa tego suplementu, to 229 zł za 2268 gramów.

W składzie "Roket Fjula" znajduje się Kre-Alkalyn, węglowodany Waxy Maize, węglowodany Karbolyn, glicerol, glutamina i parę innych aminokwasów. Celem Rocket Fuel jest pobudzenie organizmu do treningu.

Podsumowanie

Każdy z suplementów omówionych powyżej nie ma w swoim składzie niczego rewolucyjnego. Każdy ze składników już wcześniej można było znaleźć w jakiś innych suplementach. Czy to oznacza, że są słabe? Oczywiście, że nie. Są to suplementy o dobrej jakości i zbierające dobre recenzje wśród ćwiczących. Kolejną sprawą jest cena. Cena jest niestety wadą i to dość poważną. W naszej ocenie zarówno Double Blast, Rocket Fuel jak i Amino Juice nadaje się jedynie dla osób, które nie cierpią na brak pieniędzy. Pozostałym ćwiczącym wolne środki radzimy zainwestować w "stejki" i kurczaki.

"" znaleziono też na stronach:

Tagi: kulturysta - robert burneika - burneika - ćwiczenia

Komentarze

Dodaj komentarz +