kulturystyka logo

Działy serwisu

Najtańsze sklepy

  1. FitArena.com.pl
  2. Centrumodzywek.net
  3. Muscle-zone.pl
  4. [Zaproponuj]

Bądź na bieżąco

Ranking odżywek

Losowe artykuły

Fitness

fitness

Partnerzy

Osób on-line: 11

burneika-sports

Cała prawda o suplementach Burneika Sports

W ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie suplementami firmy Roberta Burneiki - Burneika Sports. W ofercie firmy jak na razie znajdują się tylko 3 produkty: Muscle Test, Hyper Vol i Lipo Rush.

Ten kto myślał, że ostatnio zauważalne zamieszanie wokół Roberta Burneiki (popularne filmiki na youtube, własne radio, start w MMA) dzieje się bez powodu - był w błędzie. “Hardkorowy Koksu" próbuje monetyzować swoją popularność, stąd produkcja suplementów dla sportowców.

Produkty można zamówić na stronie producenta burneikasports.com lub na allegro. Poniżej przedstawiamy krótki opis każdego z trzech oferowych produktów spod znaku Burneika Sports:

Muscle Test

Mimo tego, że na stronie produktu producent napisał “w bezpieczny sposób zwiększa możliwość budowania masy mięsniowej " to jednak nie możemy się z tym zgodzić. Zdecydowanie odradzamy ten produkt osobom, które nie mają dużej wiedzy o dopingu. Omawiany Muscle Test zawiera prohormony (epi i d-zine). Szkoda, że Hardkorowy Koksu nie napisał nic o konieczności “odbloku" po prohormonach... Cena tego produktu to 190 zł.

Hyper Vol

Jest to suplement o działaniu pobudzającym. Jego dwa główne składniki to hordenina i sulbutiamina. Hordenina zwiększa możliwości wysiłkowe zawodnika oraz może wspomagać spalanie tkanki tłuszczowej. Jednak jej działanie jest słabe, dlatego efekty są widoczne tylko przy dużych dawkach. Sulbutiamina sprzyja lepszemu samopoczuciu, pośrednio zwiększa chęć do treningu. Cena tego produktu to 139 zł

Lipo Rush

Ostatnia z propozycji Burneika Sports jest spalaczem tłuszczu. W składzie produktu nie ma nic rewolucyjnego, bardzo pdoobny do Hyperlean. Cena tego produktu to 149 zł, zatem droższy od wspomnianego Hyperlean. W składzie można znaleźć 3,5-Diiodothyronine (T2) oraz 1,3-Dimethylamylamine, zatem jest to spalacz o dość mocnym działaniu. Nie polecamy na początek...

Podsumowanie

Każdy z wymienionych suplementów łączy kilka wspólnych cech. Żaden z nich nie jest przeznaczony dla początkujących zawodników. Na szczęście każdy z nich jest drogi, dlatego istnieje szansa, że produkt nie trafi w ręce typowego 15 latka zafascynowanego Hardkorowym Koksem. Na koniec jeszcze raz ostrzegamy przed suplementem Muscle Test - zawiera prohoromony, dlatego odradzamy jego stosowanie.

"" znaleziono też na stronach:

Tagi: odzywki - suplementy - sterydy - burneika - robert burneika

Komentarze

Dodaj komentarz +